Frezowanie CNC

Nasza firma zajmuje się realizacją usług CNC takich jak frezowanie, cięcie, obróbka, grawerowanie i znakowanie. Usługi wykonujemy nowoczesną frezarką CNC, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość i precyzję realizowanych zleceń.

Frezujemy w materiałach takich jak: drewno, klejonka drewniana, sklejka, płyta wirórowa (płyta meblowa), płyta MDF, płyta HDF, płyta OSB, płyta laminowana, płyta HPL itp. Oferujemy również obróbkę tworzyw sztucznych m. in.: dibond, plexi, PCV, poliwęglan, polietylen, poliamid, styrodur, a także aluminium. Pracujemy na materiale własnym, jak i powierzonym.

Naszymi klientami są między innymi firmy z branż: meblarska (meblowa), wyposażenia wnętrz, budowlana, gastronomiczna, hotelarska, eventowa, reklamowa. Współpracujemy ze stolarzami, architektami, firmami wykończeniowymi, producentami mebli czy agencjami reklamowymi. Wykonujemy indywidualne projekty dla firm usługowo-handlowych, a także osób prywatnych.

Nasz park maszynowy jest wyposażony również w urządzenia do obróbki stali dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonywać kompleksowe realizacje zawierające elementy frezowane oraz konstrukcje stalowe. Konstrukcje te mogą być zabezpieczone poprzez cynkowanie ogniowe, a posiadanie własnej lakierni proszkowej pozwala nam na lakierowanie elementów stalowych w dowolnym kolorze.

Usługi CNC

Frezowanie frontów meblowych

Sztuka kreowania detali w meblach. Dzięki specjalistycznym narzędziom, fronty nabierają głębi, charakteru i indywidualnego stylu. To subtelne połączenie tradycji rzemiosła z nowoczesnością.

Frezowanie płyt meblowych

Innowacyjna metoda obróbki, która dodaje meblom wyjątkowego charakteru. Za pomocą precyzyjnych narzędzi, płyty uzyskują niebanalne wzory i struktury, wzbogacając design każdego wnętrza domu.

Frezowanie lameli i paneli ściennych

Przekształca płaskie powierzchnie w trójwymiarowe dzieła sztuki. Zaawansowane techniki pozwalają na kreowanie subtelnych oraz głębokich wzorów, dodając ścianom unikatowej głębi i wyrafinowanego stylu.

Frezowanie elementów wykończenia domu i ogrodu dla budownictwa

Frezowanie w budownictwie to perfekcja w detalu. Obróbka elementów wykończenia domu i ogrodu poprzez frezowanie nadaje im unikalny design. To połączenie tradycji z nowoczesnością w kształtowaniu przestrzeni.

Frezowanie przepierzeń, ścianek działowych i parawanów

To sztuka dodawania przestrzeni nie tylko funkcji, ale i estetyki. Za pomocą tego procesu, parawany i przepierzenia stają się unikatowymi elementami dekoracyjnymi, które wyróżniają i ożywiają wnętrza.

Frezowanie szyldów reklamowych i tablic informacyjnych

Precyzyjna sztuka kreowania wizerunku marki. Dzięki tej technice, elementy reklamowe stają się bardziej trwałe, czytelne i estetyczne, podnosząc prestiż każdej firmy i instytucji.

Frezowanie i grawerowanie gadżetów, elementów wyposażenia

Frezowanie i grawerowanie w punktach handlowo-usługowych dodaje personalizacji i profesjonalizmu. Dzięki nim gadżety i elementy wyposażenia, jak w gastronomii czy hotelarstwie, nabierają indywidualnego charakteru i wyróżniają się unikatowym znakowaniem.

Frezowanie CNC

Frezowanie CNC to precyzyjny i zautomatyzowany proces obróbki skrawaniem polegający na obrabianiu nieruchomego przedmiotu na frezarce. Zastosowany frez wykonując ruch obrotowy wycina element i ścina wierzchnią warstwę frezowanego materiału, aż do uzyskania oczekiwanego efektu (nadanie odpowiednich wymiarów oraz kształtów).

Frezarka CNC zapewnia również możliwość grawerowania oraz znakowania grafik zaprojektowanych komputerowo na obrabianym materiale poprzez wycięcie płytszych kształtów np. liter, cyfr, grafik, logotypów.

Do niewątpliwych zalet frezowania CNC należy oszczędność czasu i precyzja wykonania, które nie mogą zostać osiągnięte przy obróbce ręcznej. Modelowanie materiałów poprzez obróbkę CNC pozwala na produkcję złożonych wyrobów o powierzchniach skośnych, wklęsłych, a także wypukłych dzięki czemu umożliwia szeroki zakres realizowanych projektów.

Frezowanie drewna i materiałów drewnopodobnych:

 • frezowanie CNC drewna
 • frezowanie CNC sklejki
 • frezowanie CNC płyty MDF
 • frezowanie CNC płyty HDF
 • frezowanie CNC płyty HPL
 • frezowanie CNC płyty OSB
 • frezowanie CNC płyty wiórowej

Frezowanie tworzyw sztucznych:

 • frezowanie CNC dibondu
 • frezowanie CNC plexi
 • frezowanie CNC PCV
 • frezowanie CNC poliwęglanu
 • frezowanie CNC polietylenu
 • frezowanie CNC poliamidu
  frezowanie CNC styroduru

Frezowanie metali miękkich:

 • frezowanie CNC aluminium