Frezowanie i grawerowanie gadżetów, elementów wyposażenia

Oferujemy usługę frezowania i grawerowania gadżetów i elementów wyposażenia dla lokali handlowo-usługowych. Do głównych odbiorców naszych usług zaliczamy przede wszystkim lokale gastronomiczne, hotele i salony kosmetyczne.

Realizujemy dla nich projekty personalizowane i grawerujemy gadżety oraz elementy wyposażenia ww. lokali logotypami (blaty, panele, elementy dekoracyjne i akcesoria tj. tace, deski, pudełka itd.). Zlecenia realizujemy wykorzystując materiały m.in. drewno, płyta MDF, płyta HDF, sklejka, płyta HPL, plexi, PCV czy dibond.

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług CNC, w tym frezowanie, cięcie, obróbka, grawerowanie i znakowanie. Wykorzystując nowoczesne frezarki CNC, gwarantujemy precyzję oraz najwyższą jakość realizacji zadań.

Pracujemy z różnymi materiałami, takimi jak: drewno, klejonka, sklejka, płyty wiórowe, MDF, HDF, OSB, laminowane i HPL, oraz z tworzywami sztucznymi, takimi jak: dibond, plexi, PCV, poliwęglan, polietylen, poliamid, styrodur, a także aluminium. Oferujemy obróbkę zarówno na dostarczonym przez klienta materiale, jak i na własnym.

Współpracujemy z firmami z różnych branż, w tym: meblarskiej, wnętrzarskiej, budowlanej, gastronomicznej, hotelarskiej, eventowej i reklamowej. Jesteśmy partnerem dla stolarzy, architektów, firm wykończeniowych, producentów mebli oraz agencji reklamowych. Realizujemy projekty zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych.

Dysponujemy również zaawansowanym parkiem maszynowym do obróbki stali, co pozwala nam na kompleksową realizację zleceń, łącząc elementy frezowane z konstrukcjami stalowymi. Zapewniamy zabezpieczenie konstrukcji poprzez cynkowanie ogniowe i dzięki własnej lakierni proszkowej możemy lakierować elementy stalowe w wybranej przez klienta kolorystyce.