Frezowanie lameli i paneli ściennych

Świadczymy usługi frezowania CNC lameli i paneli ściennych wytworzonych z drewna, płyty MDF, płyty HDF, płyty laminowanej, sklejki, płyty HPL. Realizujemy indywidualne zlecenia bądź produkcję seryjną.

Wykonujemy lamele i panele ścienne zgodnie z otrzymanym zleceniem. Współpracujemy z firmami stolarskimi, meblowymi, wykończeniowymi i architektami wnętrz. Możemy zrealizować personalizowane projekty dla firm handlowo-usługowych, a także osób prywatnych.

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług CNC, w tym frezowanie, cięcie, obróbka, grawerowanie i znakowanie. Wykorzystując nowoczesne frezarki CNC, gwarantujemy precyzję oraz najwyższą jakość realizacji zadań.

Pracujemy z różnymi materiałami, takimi jak: drewno, klejonka, sklejka, płyty wiórowe, MDF, HDF, OSB, laminowane i HPL, oraz z tworzywami sztucznymi, takimi jak: dibond, plexi, PCV, poliwęglan, polietylen, poliamid, styrodur, a także aluminium. Oferujemy obróbkę zarówno na dostarczonym przez klienta materiale, jak i na własnym.

Współpracujemy z firmami z różnych branż, w tym: meblarskiej, wnętrzarskiej, budowlanej, gastronomicznej, hotelarskiej, eventowej i reklamowej. Jesteśmy partnerem dla stolarzy, architektów, firm wykończeniowych, producentów mebli oraz agencji reklamowych. Realizujemy projekty zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych.

Dysponujemy również zaawansowanym parkiem maszynowym do obróbki stali, co pozwala nam na kompleksową realizację zleceń, łącząc elementy frezowane z konstrukcjami stalowymi. Zapewniamy zabezpieczenie konstrukcji poprzez cynkowanie ogniowe i dzięki własnej lakierni proszkowej możemy lakierować elementy stalowe w wybranej przez klienta kolorystyce.