Frezowanie płyt meblowych

Rezalizujemy usługi frezowania CNC płyt meblowych wykonanych z drewna, płyty MDF, płyty HDF, płyty laminowanej, płyty wiórowej, płyty OSB, sklejki czy płyty HPL. Wykonujemy indywidualne projekty, a także serie produkcyjne.

Obrabiamy płyty meblowe zgodnie z otrzymanymi wytycznymi. W tym zakresie współpracujemy z firmami stolarskimi, meblowymi, wykończeniowymi, a także architektami. Realizujemy zlecenia dla firm usługowo-handlowych i osób prywatnych dzięki czemu dostarczamy wymarzone elementy mebli o regularnych bądź nieregularnych kształtach tj. blaty do stołów i stolików, blaty kuchenne, siedziska, oparcia, nogi itp. W ramach usługi frezowania wykonujemy również otwory w płytach meblowych tj. blaty zgodnie z otrzymanym projektem.

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług CNC, w tym frezowanie, cięcie, obróbka, grawerowanie i znakowanie. Wykorzystując nowoczesne frezarki CNC, gwarantujemy precyzję oraz najwyższą jakość realizacji zadań.

Pracujemy z różnymi materiałami, takimi jak: drewno, klejonka, sklejka, płyty wiórowe, MDF, HDF, OSB, laminowane i HPL, oraz z tworzywami sztucznymi, takimi jak: dibond, plexi, PCV, poliwęglan, polietylen, poliamid, styrodur, a także aluminium. Oferujemy obróbkę zarówno na dostarczonym przez klienta materiale, jak i na własnym.

Współpracujemy z firmami z różnych branż, w tym: meblarskiej, wnętrzarskiej, budowlanej, gastronomicznej, hotelarskiej, eventowej i reklamowej. Jesteśmy partnerem dla stolarzy, architektów, firm wykończeniowych, producentów mebli oraz agencji reklamowych. Realizujemy projekty zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych.

Dysponujemy również zaawansowanym parkiem maszynowym do obróbki stali, co pozwala nam na kompleksową realizację zleceń, łącząc elementy frezowane z konstrukcjami stalowymi. Zapewniamy zabezpieczenie konstrukcji poprzez cynkowanie ogniowe i dzięki własnej lakierni proszkowej możemy lakierować elementy stalowe w wybranej przez klienta kolorystyce.