Frezowanie elementów wykończenia domu i ogrodu dla budownictwa

Przygotowujemy elementy konstrukcyjne i wykończenia domu oraz ogrodu dla branży budowlanej. Zlecenia te wykonujemy przede wszystkim z drewna, sklejki i płyty HPL.

Naszymi zleceniodawcami są najczęściej firmy budowlane, wykończeniowe, architektoniczne, a także klienci indywidualni. Wykonujemy dla nich elementy schodów, balustrad (wypełnienie balustrad np. z płyty HPL), ogrodzeń (wypełnienie przęseł ogrodowych np. z płyty HPL) czy też wiat śmietnikowych lub narzędziowych wykańczanych płytą HPL odporną na działanie warunków atmosferycznych.

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług CNC, w tym frezowanie, cięcie, obróbka, grawerowanie i znakowanie. Wykorzystując nowoczesne frezarki CNC, gwarantujemy precyzję oraz najwyższą jakość realizacji zadań.

Pracujemy z różnymi materiałami, takimi jak: drewno, klejonka, sklejka, płyty wiórowe, MDF, HDF, OSB, laminowane i HPL, oraz z tworzywami sztucznymi, takimi jak: dibond, plexi, PCV, poliwęglan, polietylen, poliamid, styrodur, a także aluminium. Oferujemy obróbkę zarówno na dostarczonym przez klienta materiale, jak i na własnym.

Współpracujemy z firmami z różnych branż, w tym: meblarskiej, wnętrzarskiej, budowlanej, gastronomicznej, hotelarskiej, eventowej i reklamowej. Jesteśmy partnerem dla stolarzy, architektów, firm wykończeniowych, producentów mebli oraz agencji reklamowych. Realizujemy projekty zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych.

Dysponujemy również zaawansowanym parkiem maszynowym do obróbki stali, co pozwala nam na kompleksową realizację zleceń, łącząc elementy frezowane z konstrukcjami stalowymi. Zapewniamy zabezpieczenie konstrukcji poprzez cynkowanie ogniowe i dzięki własnej lakierni proszkowej możemy lakierować elementy stalowe w wybranej przez klienta kolorystyce.