W Krakowie wykonaliśmy płot gabionowy wypełniony szarym granitem. Połączenie metalowych części płotu z gabionem dało wspaniałe rezultaty. Nasza firma wykonała zlecenie ekspresowo i precyzyjnie. Klient wybrał płot gabionowy ze względu na jego estetykę i trwałość, która cechuje owe ogrodzenia.

Ogrodzenie gabionowe w Krakowie w porównaniu z tradycyjnym płotem jest zdecydowanie lepszym wyborem. Wygląd gabionów jest ekskluzywny oraz kreatywny, dlatego przechodząc obok takiego płotu ludzie od razu zobaczą różnice. Kolejnym ważnym aspektem jest trwałość produktu na długie lata, przez co płot nie wymaga konserwacji. Dodatkowo zapewnia nam większą prywatność oraz spokój, ponieważ gabion częściowo redukuje dźwięki spoza posesji oraz ogranicza widoczność przechodniów na nasz ogród.

Montaż ogrodzenia gabionowego jest o wiele prostszy niż tradycyjnego płotu. Doskonale dopasowane części zapewniają stabilność oraz trwałość konstrukcji. Koszta są zbliżone, a jakość gabionu zdecydowanie przeważa tradycyjny płot.